Wyślij wiadomość
Chiny Torby do pakowania kawy producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Nana Liang

WhatsApp : +8613500113280

Free call
Guangdong Changxing Printing Service Co., Ltd.

Zaangażowany w tworzenie najlepszych produktów opakowaniowych

Guangdong Changxing Printing Service Co., Ltd.
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki: Zmiana PAKIETU Ilość pracowników: 100~110
Coroczne wyprzedaże: 15 million-20 million Rok założenia: 1992
pc Export: 80% - 90%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Guangdong Changxing Printing Services Co., Ltd została założona w 1992 roku.Znajduje się w Chaoshan Highway w Shantou, zajmuje około 10000 metrów kwadratowych, lokalizacja geograficzna jest doskonała i wygodna.Produkcja i tworzenie. W• ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości worków laminowych, folii i etykiet o różnych strukturach na rynek światowy, w tym w Europie, Ameryce,Azja Południowo-Wschodnia Nowa Zelandia i Australia.

 

Nasza firma wielokrotnie współpracowała z firmami z listy Fortune 500 dzięki profesjonalnej obsłudze zespołu i doskonałym koncepcjom projektowym.Nasze produkty posiadają certyfikaty BRC Global Packaging StandardMamy certyfikat FDA i Quality Safe dla kontaktu z żywnością i mamy licencję rządową na drukowanie znaków towarowych.

 

Chiny Guangdong Changxing Printing Service Co., Ltd. profil firmy 0

 

 

Zasadą Changxing'a jest oferowanie przystępnych cen opakowań, konkurencyjnych cen, zdolności do dostaw konsekwentnie i terminowo.opakowania mąki i tortilli oraz wszystkich związanych z nimi gałęzi przemysłu spożywczego w celu zapewnienia świeżości produktówWybierając nas jako partnera z doświadczonym dorosłym, w pełni zintegrowanym i nowoczesnym zakładem produkcyjnym i wysoko wykwalifikowanym wykwalifikowanym ekspertem, aby uzyskać profesjonalne porady;Cytat lub omówienie, w jaki sposób możemy pomóc Twojej firmie..

 

Nasza firma wyposażona jest w zaawansowaną maszynę drukarską wysokiej prędkości Toshiba, która może zwiększyć wydajność pracy;Mamy japońską maszynę do laminowania Buzouno, szybka sucha i wolna od rozpuszczalników maszyna do laminowania importowana z Włoch, szybka maszyna do cięcia, japońska maszyna do robienia toreb IWASEI,szybka maszyna do kontroli jakości obsługiwana przez profesjonalny zespół producenta o solidnych zdolnościach technicznych, który jest w stanie produkować różne style toreb, w tym torebki z zamkniętymi bokami, torba z zamknięciem środkowym, torba z zamknięciem kwadratowym, torba z zamkiem, torba z wyciągiem, torba z płaskim dnem i film opakowaniowy o różnej strukturze.

 

Historia

Latem 1992 roku Shunchang Liang założył Changxing Packaging z misją dostarczania najwyższej jakości elastycznych opakowań w branży.

 

Chiny Guangdong Changxing Printing Service Co., Ltd. profil firmy 0

 

Z biegiem czasu firma Changxing Packaging zyskała reputację dostawcy elastycznego materiału opakowaniowego, który był konsekwentnie niezawodny i wysokiej jakości.Pozytywne przekazywanie informacji z ust do ust przyniosło lojalność klientów i stały wzrost.

W Changxing Packaging, naszą zasadą jest pomaganie innym w osiągnięciu sukcesu.społeczności i naszych współpracownikówJesteśmy całkowicie przekonani, że Changxing Packaging będzie najlepszym miejscem do pracy dla ludzi, którzy chcą służyć, uczyć się i rozwijać.

  • Wystawa

Chiny Guangdong Changxing Printing Service Co., Ltd. profil firmy 1

Usługa

Zobowiązanie CHANGXING do ciągłego rozwoju, doskonalenia i stale wysokiej jakości daje naszym klientom przewagę konkurencyjną zapewniającą ciągły sukces.Pomogliśmy markom zrealizować ich unikalne pomysły dotyczące opakowańOd kreatywnej koncepcji do dostarczenia gotowych produktów, jesteśmy zaangażowani w jakość, obsługę i terminowość.

  • Proces dostosowywania

Chiny Guangdong Changxing Printing Service Co., Ltd. profil firmy 0

 

Nasz zespół

Pracujemy w branży druku i opakowań od ponad 30 lat.Więc możemy zapewnić najlepsze usługi OEM / ODMProszę zostawić nam wiadomość, żebyśmy wiedzieli, czego dokładnie potrzebujesz.

 

Chiny Guangdong Changxing Printing Service Co., Ltd. profil firmy 0

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość