Wyślij wiadomość
Chiny Torby do pakowania kawy producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Nana Liang

WhatsApp : +8613500113280

Free call

CXpack Drukowanie opakowań niestandardowych to nie tylko technologia, ale także forma sztuki

December 4, 2023

najnowsze wiadomości o firmie CXpack Drukowanie opakowań niestandardowych to nie tylko technologia, ale także forma sztuki

W następstwie kreatywnej fali projektowania opakowań w dekadzie 2023-tych, nasi projektanci ożywiają wydrukowane opakowania z różnych materiałów,elementy graficzne, a nawet palety kolorystyczne, które przyniosą poczucie luksusu., wyrafinowanie i przyciąganie uwagi, zwiększając odsetek osób, które odbiorą produkt zaledwie jednym spojrzeniem.

Wraz z końcem 2023 roku, podnosząc doświadczenie zakupów wewnątrz firmy w czasie pandemii, nadszedł czas e-commerce.CX Pack ściśle współpracował z markami, aby zastosować najnowsze trendy w każdym opakowaniu produktuSprawdź każdy z tych ekscytujących trendów, które będą odgrywać istotną rolę w przyciąganiu potencjalnych klientów każdej firmy.

Współpraca z markami z listy Fortune 500
najnowsze wiadomości o firmie CXpack Drukowanie opakowań niestandardowych to nie tylko technologia, ale także forma sztuki  0najnowsze wiadomości o firmie CXpack Drukowanie opakowań niestandardowych to nie tylko technologia, ale także forma sztuki  1

Szczegółowe ilustracje pokazujące różne rodzaje transformacji mogą pomóc Twojej marce pozostać w pamięci.Tego typu opakowania nie tylko opowiadają historię marek lub produktów, ale także same stają się przedmiotami sztuki.

1.Opakowania Drukowanie to sztuka

Konsumenci będą przytłoczeni możliwościami wyboru i taką ilością marek i produktów.Dla marek będzie jeszcze trudniej stworzyć coś wyjątkowego i znaczącego, co odbija się na ich klientach.Dlatego szlachetne wzory pokazujące fascynujące pomysły jak "art form"W ostatnim czasie są one jednym z największych trendów w zakresie opakowań drukowanych.

2.Styl minimalistyczny

Być może często słyszysz o tym terminie w dekoracji domów, ale w 2023 r.On...Minimalistyczny designW przypadku opakowań drukowanych, które mają charakter opakowaniowy, wprowadza się nowoczesne rozwiązania, które zapewniają im chłodny i porywczy wygląd.ProstotaNastępnie,To wykracza poza epokę przyciągania klientów poprzez układanie kolorów, a minimalistyczne kolory pozwalają konsumentom bezpośrednio zobaczyć markę podczas zakupów,w ten sposób osiągnięcie bardziej widocznego efektu marki.

Do tej pory ten trend był bardzo dobrze wykorzystywany w celu dostarczenia najbardziej zadowolonych nowoczesnych, a także świeżych produktów do odbiorców.

najnowsze wiadomości o firmie CXpack Drukowanie opakowań niestandardowych to nie tylko technologia, ale także forma sztuki  2

3Kreatywne formy tradycyjnych produktów

Oczywiście, jeśli twoje tradycyjne produkty mają już pewien efekt marki i mają również bazę klientów.Można wybrać formę opakowania innowacyjnych produktów marki i przyjąć bardziej unikalne druku i opakowania kreatywnościNajbardziej efektywnym sposobem wykorzystania tego opakowania będzie użycie przez markę konstruktywnych form wzmacniania wizerunku marki i opowiadania historii marki.

najnowsze wiadomości o firmie CXpack Drukowanie opakowań niestandardowych to nie tylko technologia, ale także forma sztuki  3

 

Nasi projektanci zawsze szukają nowych form. Każdego roku możemy zobaczyć wiele koncepcji, które bawią się z różnymi formami opakowań.Jest wiele rzeczywistych projektów, które są już na półkach i pokazują nam nowe konstruktywne formy tradycyjnych produktów..

4. Przejrzystość umożliwiająca prześwietlenie kolorów

Wiele produktów, takich jak:Oferta lub przekąskiW związku z tym od marek oczekuje się, że będą wykorzystywać kolor swoich produktów i włączą go do ich opakowań drukowanych.Wykorzystanie przezroczystego opakowania, które pokazuje kolor produktu, może być korzystne dla obu stronUmożliwia to markom większe podejście do procesu projektowania, a także umożliwienie ich produktowi bycia w centrum uwagi, bez poświęcania zainteresowania wizualnego lub wpływu na ostateczny projekt opakowania.

najnowsze wiadomości o firmie CXpack Drukowanie opakowań niestandardowych to nie tylko technologia, ale także forma sztuki  4

W nadchodzących latach więcej marek będzie eksperymentować z przejrzystością.powłoki elementów projektowych z materiałów przejrzystych i wykorzystanie koloru produktu jako cechy projektowej, aby dodać kontrast i sprawić, że elementy te pojawią się, gdy produkt marki zostanie wlewany do niego.

Teraz, gdy znasz trendy, które będą dominować w świecie opakowań drukowanych w nadchodzących latach.Pozostaje tylko przyjąć te trendy i wykorzystać je, aby podnieść swój projekt opakowań na kolejny poziom.Nasi projektanci mogą stworzyć wyjątkowe opakowania tylko dla Ciebie.Tutaj. lub jeśli masz jakiekolwiek pytania, możeszdocierać domydla dalszych informacji.

 
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość